Przedmiotem działalności firmy "AGAT" są profesjonalne wykończenia wnętrz, usługi remontowe, oraz modernizacja domów, mieszkań i pomieszczeń.

 

Zawsze stawiamy na innowacyjność i kreatywność. Posiadamy odpowiednia wiedzę na temat najlepszych materiałów, oraz najnowszych technologi. Ciągle dążymy do podnoszenia kwalifikacji, aby sprostać najbardziej wymagającym Klientom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją. Adaptujemy pomysły Klienta, oraz służymy poradą w kwestii aranżacji i dekoracji wnętrz. 

 

Naszą specjalnością są usługi remontowe i wykończenia wnętrz, a w szczególności:

 

Posiadamy nowy, profesjonalny sprzęt, dzięki któremu prace nie rozciągają się w czasie. Zawsze wywiązujemy się z wcześniej ustalonego terminu. Bezwzględnie dużą uwagę przywiązujemy do bezpieczeństwa i czystości, dlatego każdego dnia po zakończeniu prac pozostawiamy porządek. Oferujemy doradztwo w doborze materiałów budowlanych. Gwarantujemy niezmienność ceny od ustaleń początkowych po zakończenie robót. Brak ukrytych kosztów. Dla każdego Klienta na wstępie sporządzany jest indywidualny kosztorys. Każde zlecenie traktujemy poważnie. Zawsze umawiamy się na wstępne, bezpłatne oględziny u Klienta, które w żaden sposób nie są zobowiązujące. Nasze motto to CZYSTO I DOKŁADNIE!

 

Cennik usług uzależniony jest od szeregu czynników, między innymi od rodzaju prac ich wielkości i zróżnicowania, zakresu zadań, warunków realizacji, typu obiektu, terminów itp. Istnieje możliwość negocjacji cen, oraz uzyskania rabatów przy większych zleceniach. 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obszar działania Częstochowa i okolice. 

 

Faktura VAT na życzenie Klienta.

Ta strona korzysta z plików cookies.

Zamknij powiadomienie.

Dowiedz się więcej